13-atıksuvedrenaj.jpg

DRENAJ VE ATIK SU POMPALARI

Drenaj nedir?

Belirli bir arazinin ve yapıların çevresinde var olan yani biriken fazla suyun daha önceden açılmış olan drenaj kanalları ile hızlı ve güvenilir biçimde arazi dışında var olan atık su toplama yatağına ulaştırılmasına drenaj denmektedir.

Drenaj kullanımının amacı nedir?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi kısa bir tabirle arazi içinde bulunan fazla atık suyun arazi dışına atılmasında kullanılmaktadır. Nerelerde uygulandığına bakacak olursak eğer; ıslak ve bununla birlikte göl oluşumu başlamış arazilerde bunun yanında tarımsal sulamaya yeni açılmış yerlerde ve su ile teması çok olan yapılarda kullanılmaktadır. Kısacası drenaj sistemleri arazilerde oluşabilecek olumsuz olayların önüne geçmek için kullanılmaktadır.

Atık su pompaları nelerdir ? 

C POMPA

Ürün özellikleri ve kullanım alanları

20 temel boyut ile geniş bir çalışma alanı yaratmaktadır.

Kolay sökülebilir bir tasarımı vardır.

Emme ile basma flanşları TS EN 1902 sınıfına uygundur.

İçerisinde yer alan bütün çarklar ISO 1940 sınıfına göre uyarlanmıştır.

Elektrik motor tasarımı tam anlamı ile IP68’e göre tasarlanmıştır.

Herhangi bir durumda motor soğutma sistemi uygulaması devreye sokulabilir.

Bu ürünün kullanım alanları, madencilik, enerji santralleri, atık su, bina sistemleri ve Gıda ile içecek endüstrisindedir.

Dalgıç pompa panoları

Ürün özellikleri ve kullanım alanları

Öncelikle cihaza elektrik verildiği zaman cihaz üzerinde bulunan tüm lambalar sırası ile yanıp söner. Cihaz ilk önce kendini kontrol etmektedir. Herhangi bir arıza var ise kırmızı yok ise yeşil lamba yanar bu sayede bizde motorun çalışmaya hazır olduğunu anlarız.

Tasarım olarak termistör, su kaçağı, MAX, FKS, Termik, normal olarak içerisinde bu durumlara göre ayarlar bulunmaktadır. Hangi durumu kontrol edecek iseniz ona göre baştan ayar yaparak pompaların ona göre hazır duruma getirilmesine yardımcı olmalısınız.

Bu dalgıç pompa çeşidi suyun temini ve arıtmalarda kullanılmaktadır. Ayrıca tarımsal sulama ve drenaj sistemlerinde, atık sularda ve bina sistemlerinde kullanılmaktadır.

İletişim

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bu form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

E-Posta: info@onsu.com.tr

Telefon: 0532 609 6018