6-Ev Tipi RO Sistemi.jpg

EV TİPİ RO SİSTEMİ

SİSTEM ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM AMAÇLARI

Sizlerin ev içinde hayatınızı kolaylaştıracak ve sağlığınızı koruyacak sistemlerdir.

Bu sistemlerin kullanılmasındaki amaç ise şebeke ya da kullanmış olduğunu artezyen suyunda meydana gelebilecek olan bakterilerin arıtılarak sizin temiz bir su akışına erişmenizi sağlamaktır.

Şebeke suyu içerisinde var olan mikrop ve bakterilerin arıtılmasında kullanılır.

Şebeke sularının kirli olmasından dolayı dışardan almış olduğunuz damacana ve pet şişe sularından kurtulacaksınız. Bu da size maddi anlamda bir artış olarak geri dönecektir.

Ev içinde kullanmış olduğunuz şebeke ve artezyen suyun kullanılmayacak durumdan temiz su haline gelmesine yardımcı olurlar.

Suda oluşabilecek, kir, tortu, kireç ve benzeri mikropları arıtır.

Suyun rengini temiz ve berrak bir konuma getirir.

Suyun içinde var olan gazları, organik ve inorganik maddelerin temizlenmesini sağlar.

Ayrıca damacana gibi pet şişe gibi ürünlerin kullanılmasından rahatsız olan kişiler için ev içinde var olan suyun kullanılmasını sağlayarak daha kalıcı bir çözüme sebep olacaktır.

Ayrıca bu sistemler içindeki su depolama tankları sayesinde de şebeke suyunuz gitse dahi asla sizi susuz bırakmayacak bir sistemleri bulunmaktadır.

Bu özellik aslında oldukça güzeldir.

Ev içinde var olan muslukların içindeki kirlerin de temizlenmesine yardımcı olmaktadır.

Ev tipi Ro sistemlerinin farklı marka ve modelleri bulunmaktadır.

Fiyat olarak ise markalarına göre de değişkenlik gösterebilir.

Bu sistemlerin kullanılmasındaki temel amaç ev içinde var olan şebeke suyunun daha rahat kullanılması ve en halkının maddi anlamda biraz daha rahatlamasını sağlamaktır. Çünkü şebeke sularında ve arıtma sularındaki kir pas insanların daha çok hastalık kapmasına neden olmaktadır. Özellikle şebeke sularında var olan kireçlenme suyun daha düşün basınç ile gelmesine neden olmaktadır. Bu da su tüketimi artıran diğer etkenlerden birisidir. Bunun da önüne geçebilmek için ev tipi sistemlerinin kullanılması gereklidir. Bu sistemlerin kurulumu oldukça basittir. Kolayca kurulum yaparak temiz suya ulaşabilirsiniz.

İletişim

Talep, görüş ve önerilerinizi iletmek için bu form aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlamaktan memnuniyet duyacağız.

E-Posta: info@onsu.com.tr

Telefon: 0532 609 6018