Hizmetlerimiz | ONSU

Otomatik Sumala Sistemi

Kanıtlanmış tasarruf yöntemidir. Hortuma veya personele ihtiyaç olmadan sulanılacak alanın doğru malzeme seçimiyle ve uygulama işlemidir. Projelendirme ve teknik servisimizle sonradan oluşabilecek sıkıntılarınıza da cevap vermekteyiz.

Otomatik Filitre Sistemi

Su ve sıvılarda bulunan askıda katı madde partikül organizma ve diğer katı haldeki kirleticileri fiziksel yöntemle filitre eder.  Çok farklı sahalarda kullanılan kullanıldığı yere göre değişik bir yapı ve çalışma sistemi vardır. Kendi kendini yıkıyabilir olması personel ihtiyacı duymaz. Tıkanıklık kontrolu ve temizleme işlemlerini ortadan kaldırmış olursunuz 

Damlama Sulama

Damla sulama suyun özel filtreler kullanılarak içindeki kum, kil ve yosun vb... pisliklerden temizlendikten sonra tarla, bahçe ve seralardaki bitkilere su ve gübre vermek için fabrikalarda özel olarak üretilmiş damla sulama boruları kullanarak bitkilerin direkt kök bölgesine suyun ve gübrenin damlalar halinde azar azar ve sık sık verilmesi demektir. 

Fizyon Kaynak Uygulaması

Fizyon kaynağı malzemenin elektriğe gösterdiği direnç ile ısınarak erimesi esasına dayanan bir kaynak türüdür. fizyon kaynaği yapabilmek için boru çapına uygun ek malzemesi ve kaynak makinesine ihtiyaç duyulmaktadır. Fizyon kaynağı sağlamlığıyla bilinmektedir.

Alın Kaynal Uygulaması (63-250 arası)

Alın kaynak aynı çap ve et kalınlığındaki boru ve fitingslerin kimyasal yapılarını ısı ve basınç ile her ikisinin bir birine bağlanması metodudur.   Hdpe boru kullanılıp basınca dayanıklılığı ve sağlamlılığıyla bilinmektedir.

Pompa Kurumlumu

Genel olarak pompa sıvıların bir yerden bir yere nakil ihtiyacını sağlar. Kullanım amacına göre ebat boyut ve çalısma prensiplerı değiskenlik gösterebilir. 

Süs Havuzu
 
Süs havuzlarınızın iç mekanlarına ya da bahçelerde uygulanacak şekilde yapımı, bulunduğunuz ortamı her koşulda güzelleştirmek amacı ile her boyutta ve isteğinize göre özel çalışmalarla hizmet verilmesi.
 
Atık Su Arıtma 
 
Suların çeşitli kullanımlar sonucunda atık su haline dönüşerek yitirdikleri fiziksel, kimyasal ve bakteriyolojik özelliklerinin bir kısmını veya tamamını tekrar kazandırabilmek, ve boşaltıldıkları alıcı ortamın doğal fiziksel, kimyasal, bakteriyolojik ve ekolojik özelliklerini değiştirmeyecek hale getirebilmek için uygulanan fiziksel, kimyasal ve biyolojik arıtma işlemlerinin birini veya bir kaçına atıksu arıtma adı verilmektedir. Atıksuyun niteliğine göre kullanılacak arıtma prosesleri de farklılık göstermektedir. Arıtılmıs atıksu ları damlama sulama çim sulama elverişli oldugu gibi gerekli konumlarda içme suyu halinede getirebilme olanağıda mümkündür.
 
Temiz su arıtma
 
Ev ve iş yerlerinizde kullanabileceğiniz sağlıklı ve lezzetli su üreten cihazlardir. Kullanım amaçlarına göre şekli ebetı ve çalısma prensebi değişemektedir. 

Yumuşatma

Fabrika ev ve işyerlerinde oluşabilecek kreç sorunlarınızı çözülme işlemi. 

Tüm Haklarımız saklıdır. © YV